Jakie ciepłe kraje na wakacje?

Jakie ciepłe kraje na wakacje?

Od kilku lat dużą popularnością cieszą się wyjazdy do Grecji. Miłośnicy mitologicznym budowli i pięknych krajobrazów z pewnością powinni odwiedzić to miejsce. Grecja przyciąga także możliwościami różnorodnego spędzania wolnego czasu, od plażowania, zwiedzania starożytnych budowli i wiosek rybackich, poprzez kosztowanie lokalnych potraw.

 

Równie ciekawym wyborem jest Hiszpania, gdzie możemy zarówno zwiedzać zabytkowe miasta, takie jak Barcelona, Sevilla czy Granada, jak i odpoczywać na słonecznym Costa Brava lub Costa del Sol. Podobne możliwość połączenia plażowania i zwiedzania dają kraje bałkańskie, jak Chorwacja, oraz inne kraje basenu morza Śródziemnego, jak Malta czy Cypr.

 

Niezwykle częstym wyborem turystów jest również Turcja, która dzięki doskonale rozwiniętej turystyce zagranicznej, zapewnia świetny wypoczynek, wysokiej jakości hotele i wspaniałe widoki. Dostępne są w niej także ciekawe zabytki, takie jak antyczny Pergamon i Troja, czy Zielony Meczet w Izniku.

 

Zwolennicy egzotycznych klimatów Sahary, doskonale spędzą czas wakacyjny w Maroku. W miejscowościach nad linią oceanu atlantyckiego wypoczynek plażowy z pewnością będzie udany, zwłaszcza dla miłośników nurkowania. Z kolei pasmo górskie Atlasu, to doskonałe miejsce dla tych, którzy preferują aktywne spędzanie urlopu.

 

Kolejną destynacją cieszącą się popularnością są wycieczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie urlop można spędzić w jednym z luksusowych hoteli Abu Zabi lub Dubaju, ciesząc się przepiękną pogodą i poznając kulturę arabską. Jedną z największych atrakcji turystycznych tych rejonów są piaszczyste plaże i zachwycająca, nowoczesna architektura.

 

Dla tych, którzy myślą o wyjeździe do ciepłych krajach, kiedy w Polsce panuje zima, biura podróży także mają ciekawą ofertę. Prawdziwych podróżników i miłośników poznawania obcych kultur z pewnością zainteresuje wyjazd do Meksyku. Można tam nie tylko skosztować meksykańskiej kuchni i tequili, ale przede wszystkim poznać tajemniczą kulturę Majów i Azteków i zanurzyć się w prawdziwej tropikalnej dżungli.

 

Niesłabnącą popularnością od kilku lat cieszy się także Tajlandia, która dzięki fascynującym zabytkom, zjawiskowym krajobrazom i rajskim plażom jest jedną z najpopularniejszych wakacyjnych destynacji dla turystów z całego świata.

Bezpieczne wakacje

Na rynku od 2000 roku
Doświadczeni konsultanci
Oferty tylko najlepszych operatorów

WIĘCEJ

Zadzwoń do nas

22 230 20 10

pon-nd 9-22

WIĘCEJ

Napisz - oddzwonimy

Napisz co Cię interesuje lub zostaw
tylko numer telefonu - na pewno
oddzwonimy.

WIĘCEJ
Zapisz się!
Chcesz otrzymywać informacje o najlepszych Last Minute i
promocjach?

Zapisz się
Bezpieczeństo płatności płatności
Projekt i wykonanie KSI Media Sp. z o.o.