Podróż z dzieckiem – jak się do niej przygotować?

Wakacje z dzieckiem niosą za sobą zupełnie inne przygotowanie, niż wyjazd wyłącznie w gronie dorosłych osób. Maluch ma inne potrzeby, musimy się więc zatroszczyć, aby wspólny wyjazd był dla niego niezapomnianą przygodą. Jak przygotować się do podróży z dzieckiem?

Wiele zależy od środka transportu, którym będziemy podróżować. Najwygodniejszą opcją jest lot samolotem – trwa najkrócej z wszystkich możliwych wariantów podróży, na pokładzie dostępna jest toaleta i wydawane są posiłki. Minusy takiej podróży to dość wysoka cena przelotów lotniczych oraz brak postojów – jeżeli wybieramy się do odległego kurortu, podróż może trwać kilka godzin, co dla małego dziecka może być wyjątkowo męczące. Na taką podróż warto zabrać ulubione książki dziecka, kolorowanki lub tablet, na którym maluch będzie mógł oglądać filmy.

Wygodny może być także przejazd samochodem – posiada on swoje zalety, ale i niestety wady w stosunku do przelotów. Podróż samochodem może być znacznie dłuższa, jest jednak tańsza, w każdej chwili można też zorganizować ewentualny postój. Wybierając się na wakacje własnym pojazdem mamy także możliwość spakowania większej ilości rzeczy, i tak niejednokrotnie można zabrać ze sobą ulubione zabawki dziecka – takiej możliwości nie będziemy mieć w przypadku przelotu, gdzie bagaż musi mieć konkretną wagę.

Bezpieczne wakacje

Na rynku od 2000 roku
Doświadczeni konsultanci
Oferty tylko najlepszych operatorów

WIĘCEJ

Zadzwoń do nas

22 230 20 10

pon-nd 9-22

WIĘCEJ

Napisz - oddzwonimy

Napisz co Cię interesuje lub zostaw
tylko numer telefonu - na pewno
oddzwonimy.

WIĘCEJ
Zapisz się!
Chcesz otrzymywać informacje o najlepszych Last Minute i
promocjach?

Zapisz się
Bezpieczeństo płatności płatności
Projekt i wykonanie KSI Media Sp. z o.o.