Gdzie wyjechać w październiku?

Niezależnie od tego, czy dopiero teraz możecie wziąć urlop od pracy, lub czy świadomie zdecydowaliście się na wyjazd właśnie jesienią, wakacje w październiku są znakomitym pomysłem. Poza sezonem kurorty nie są zatłoczone, pogoda wciąż dopisuje, a lokalne atrakcje to nadal bogata oferta turystyczna i rekreacyjna. Gdzie wyjechać w październiku?

Jesienią ceny urlopu są znacznie niższe, niż w sezonie. Dlatego właśnie teraz warto wybrać się do kurortów i miast, które latem są najdroższe. Jeżeli zależy nam na wysokich temperaturach, warto wybrać Egipt oraz Tunezję. Nieco chłodniej, ale wciąż powyżej 20 stopni Celsjusza, będzie nam na Wyspach Kanaryjskich. Warunki wypoczynku nie odbiegają od tych panujących tutaj latem, a mniejsza ilość turystów oraz znacznie niższe ceny pobytu sprawiają, że jesienny urlop to naprawdę znakomity wybór.

Kolejną z popularnych, jesiennych destynacji są Włochy, a w szczególności Toskania, której atmosfera sprawi, że zapomnimy o jesiennym, szarym i deszczowym klimacie panującym w Polsce. Zabytki Florencji i Pizy są w tym czasie znacznie mniej oblężone przez turystów, dzięki czemu spacer starymi uliczkami miast będzie czystą przyjemnością. Jesienią zachwyci nas także Prowansja oraz Hiszpania i gorąca Barcelona. Ta ostatnia destynacja tętni życiem przez cały rok, nic nie stracimy więc decydując się na październikowy wyjazd.

Bezpieczne wakacje

Na rynku od 2000 roku
Doświadczeni konsultanci
Oferty tylko najlepszych operatorów

WIĘCEJ

Zadzwoń do nas

22 230 20 10

pon-nd 9-22

WIĘCEJ

Napisz - oddzwonimy

Napisz co Cię interesuje lub zostaw
tylko numer telefonu - na pewno
oddzwonimy.

WIĘCEJ
Zapisz się!
Chcesz otrzymywać informacje o najlepszych Last Minute i
promocjach?

Zapisz się
Bezpieczeństo płatności płatności
Projekt i wykonanie KSI Media Sp. z o.o.