Gdzie na wakacje zimą?

Planujesz wakacje poza sezonem? Z pewnością będziesz zadowolony – ceny są wtedy znacznie niższe, a największe kurorty mniej zatłoczone. Gdzie wybrać się na wakacje w zimie?

Destynacja, które w grudniu, styczniu i lutym wciąż rozpieszcza nas temperaturami, to między innymi Egipt. Średnie dzienne temperatury w tym miesiącach sięgają tutaj 24°C, a temperatura wody oscyluje w granicach 20°C. Jeszcze goręcej przywitają nas Malediwy, gdzie średnie dzienne temperatury sięgają 30°C, a temperatura wody – aż 28°C! Zimowe miesiące na Malediwach to także te z największą ilością godzin słonecznych. Wciąż ciepłe są także Emiraty Arabskie, gorąca Tajlandia oraz, oczywiście, wszystkie kraje afrykańskie.

Nieco chłodniejsze kraje to Turcja (temperatury rzędu 17°C), Maroko, Malta, Tunezja, Teneryfa i Cypr (temperatury rzędu 20°C), natomiast w Grecji i Chorwacji (temperatury nieco wyższe od polskich) raczej nie uświadczymy cieplejszej pogody. Jeżeli jednak stawiamy na zwiedzenia i aktywny wypoczynek, kraje te wciąż mogą nas zaskoczyć wieloma atrakcjami, oraz mniejszym zatłoczeniem i niższymi cenami, niż w sezonie. Grudzień, styczeń i luty są więc znakomitymi miesiącami na urlop z przyjaciółmi lub w gronie rodziny.

Bezpieczne wakacje

Na rynku od 2000 roku
Doświadczeni konsultanci
Oferty tylko najlepszych operatorów

WIĘCEJ

Zadzwoń do nas

22 230 20 10

pon-nd 9-22

WIĘCEJ

Napisz - oddzwonimy

Napisz co Cię interesuje lub zostaw
tylko numer telefonu - na pewno
oddzwonimy.

WIĘCEJ
Zapisz się!
Chcesz otrzymywać informacje o najlepszych Last Minute i
promocjach?

Zapisz się
Bezpieczeństo płatności płatności
Projekt i wykonanie KSI Media Sp. z o.o.